В чергове гуманітарний вантаж у вигляді продуктових наборів від  обласного Товариства «Червоного Христа» та благодійного фонду «Word central kitchen»

Дата: 26.07.2022 15:02

Шановні мешканці  громади!

В чергове, на звернення Чорноострівської селищної ради, благодійні організації відкликнулись з допомогою. Так, 25.07.2022 року ми отримали гуманітарний вантаж у вигляді продуктових наборів від  обласного Товариства «Червоного Христа» та благодійного фонду «Word central kitchen». Зазначений вантаж буде розподілений  серед осіб з числа ВПО – 257 сімей, багатодітним сім’ям – 122 , сім’ям з числа складних життєвих умов – 29, сім’я в яких виховуються діти з особливими потребами – 41 дітей.

В разі, як що якась з зазначених категорій сімей не отримає, з будь-якої причини продуктовий набор, прошу звернутися до старости старостату у якому ви проживаєте чи безпосередньо до працівників Чорноострівської селищної ради.