З Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 15:17

Фото без описуЩиро вітаємо вас з професійним святом - Днем Національної поліції України!

Витоки виникнення поліції у кожної держави свої. Незмінною залишається суть: зріле суспільство в процесі свого розвитку вирішує створити спеціальну службу для захисту справедливості та власної безпеки.

Служба в поліції – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день співробітники поліції розкривають злочини для відновлення справедливості, ретельно досліджують дотримання законів для рівноправності.

За сумлінне ставлення до несення служби, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України секретарем селищної ради Оленою Мороз грамотами Чорноострівської селищної ради було нагороджено п'ять працівників Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

У День поліції бажаємо всім вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, здоров'я, благополуччя і процвітання. Спасибі за вашу нелегку працю!

Невичерпної енергії, наполегливості у вашій складній роботі! Хай доля буде привітною до вас!

З повагою,

виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради