Правила пожежної безпеки в лісі – одні для всіх!

Дата: 05.07.2022 14:14

Фото без описуЗ настанням теплих і сонячних днів все частіше населення вирушає на відпочинок до лісу.

Ліс завжди гостинно зустрічає всіх, хто шукає в ньому відпочинку, проте, він вимагає дбайливого до себе ставлення. Утримання високих температур, відсутність опадів зумовлює виникнення пожежонебезпечного періоду. Найбільшої шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми які перебувають у лісі їх халатність та безвідповідальність.

Будьте обережні та уважні до своїх дій на природі, дотримуйтеся етичних та протипожежних правил, пильнуйте дії своїх дітей!

Нагадуємо, що відповідно до вимог Правил пожежної безпеки в лісах України, які є обов’язковими для виконання всіма підприємствами, установами, організаціями (незалежно від виду їх діяльності та форм власності) і громадянами, що з будь-яких причин перебувають у лісі, протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

- розведення багать у лісі;

- заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

- відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки за умовами погоди;

- палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки;

- викидати у лісі обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я.

Не засмічуйте ліс побутовими відходами, не влаштовуйте в них смітники.