Увага! Декларування техніки та засобів обробки сільськогосподарських земель

Дата: 11.05.2022 09:19

Шановні громадяни!

Виконком Чорноострівської селищної ради повідомляє, що Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області було направлено лист з переліком фізичних осіб, які мають у власності трактори, самохідні шасі, крани, навантажувачі, екскаватори, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарську техніку, інші механізми та переліком осіб, які одноосібно обробляють земельні ділянки для отримання доходу, площі яких перевищують 2 га.  З метою забезпечення повноти та своєчасності справляння податку на доходи фізичних осіб.

Таким чином, для налагодження партнерських відносин з платниками податків і створення сприятливих умов для платників податків при організації роботи органів державної податкової служби області в частині виконання норм Податкового кодексу України та законів України щодо забезпечення якісного проведення у 2022 році деклараційної кампанії, виконання платниками податків вимог Податкового кодексу України, згідно з яким окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, ГУ ДПС у Хмельницькій області просить громадян, (що вказані в додатку) звернутись до ГУ ДПС у Хмельницькій області, щодо декларування отриманих ними доходів у 2021 році за адресою: м. Хмельницький, вул.Героїв Майдану, 12, каб 103, вікно №1, з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 12.00 години.

Вдячні вам за розуміння!