Пам'ятаємо!

Дата: 27.04.2022 14:01

Казімір Олексій Костянтинович народився, 5 червня 2001 року, в місті Києві, в сім’ї військовослужбовців.

Після закінчення школи вступив в Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, далі продовжив навчання в Транспортній академії України (4 курс).

24 лютого 2022 року разом з товаришем виїхав з міста Києва до міста Буча, де вступив в місцеву територіальну оборону. Через 10 днів, блокпост де перебував Олексій був обстріляний із танків.

4 березня Олексій зі своїм товаришем Михайлом та дядьком Василем на авто виїхали в напрямку Житомирської дороги, де їх авто попало під обстріл ворожого танку. Всі, хто знаходилися в автомобілі загинули на місці. Серце Олексія перестало битися після наскрізного вогнепально-осколкового поранення голови. Після звільнення цих територій українськими військовими, тіла виявили медичні працівники і передали до моргу.

Через 53 доби, 26 квітня 2022 року, Олексій був похоронений в селі Захарівці.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ!