Шановні жителі Чорноострівської громади!

Дата: 24.04.2022 10:23

Фото без описуОдне з найбільших християнських свят – Великдень. Його прийнято наповнювати світлими думками, добрими справами та щирими привітаннями. Для християнина Воскресіння Ісуса Христа - найважливіша подія. Згідно з церковними канонами в великодній період входять дати від Світлого Свята Христового Воскресіння до дня Вознесіння Господнього на небеса і триває цілих 40 днів. Протягом цього часу люди христосуються, славлять Сина Божого, відвідують богослужіння в храмах.

Великдень — це чудове свято всіх, хто вірить в перемогу Добра над злом, Християнських чеснот над законами варварів. Християнської любові над вселенським злом, яке несе нам сьогодення. В ці святкові Великодні дні хочемо побажати вам  йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією, міцною вірою і великою любов’ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм. А ще у такі святкові дні хочеться побажати добра, здоров’я, миру, процвітання всім. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Всім нам, взаєморозуміння, терпіння, віри і духовного розвитку! Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними, нехай ви і ваші близькі живуть тільки у згоді з богом і з самим собою! З Великоднем вас і всім нам перемоги над супостатом!

Христос Воскрес воскресне й Україна!

Слава Україні! Слава нашим героям!

З повагою,

виконавчий комітет та депутатський корпус

Чорноострівської селищної ради