ПРОПОНУЮТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ В ОРЕНДУ

Дата: 21.04.2022 11:11

В рамках реалізації всеукраїнської кампанії "Сади Перемоги", з метою максимального охоплення використання земель для сільськогосподарських потреб та уникнення продовольчої кризи на території нашої громади, регіону та України зокрема, враховуючи прийняття Закону України № 2145-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» який дозволяє передачу земель комунальної власності в оренду без проведення земельних торгів строком на один рік, Чорноострівська селищна рада пропонує фізичним особам-підприємцям, фермерським господарствам, сільськогосподарським підприємствам надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:
За межами с. Везденьки – земельні ділянки площею 17,43 га, і 5,94 га;

За межами с. Захарівці – земельну ділянку площею 2,21 га;

За межами с. Лапківці – земельну ділянку площею 2,69 га;

За межами с. Педоси – земельну ділянку площею 18,34 га;

Фото без опису

Зацікавлених осіб за більш детальною інформацією звертатись у Відділ земельних відносин Чорноострівської селищної ради, смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, буд. 13.