Прибирання території пустиря по вулиці Центральній в селі Мар'янівка

Дата: 20.04.2022 18:00

Фото без описуДекілька років поспіль прибирання даної ділянки організовують депутати селищної ради. Сьогодні долучилися до цієї гарної справи підприємства, які розташовані поруч та працівники Мар'янівської гімназії. Висаджено сосни та клени. В подальшому на цьому пустирі можна облаштувати гарний скверик та дитячий майданчик для мешканців села Мар'янівка. Погодьтеся, краще мати затишне місце для відпочинку, ніж закинутий, зарослий бур'яном та чагарниками пустир. Початок сьогодні покладений. Шановні мешканці села Мар'янівка, тепер справа за Вами.

А сьогодні ми висловлюємо подяку депутату Чорноострівської селищної ради Тенюх Галині Миколаївні за організацію благоустрою та за чисте довкілля.