Вітаємо переможців обласних олімпіад з навчальних предметів!

Дата: 19.04.2022 14:53

У відповідності до наказу Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА від 11.04.2022 року №157-од «Про результати проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році» переможцями обласних олімпіад з навчальних предметів стали такі учні закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради:

• Крижанівська Валерія, учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у обласній олімпіаді з історії; керівник Калашнікова О.Є.
  • Попович Вадим, учень 8 класу Чорноострівського НВК, який посів ІІІ місце у обласній олімпіаді з інформаційних технологій; керівник Ніцевич Л.В.;
  • Свередюк Інна, учениця 8 класу Грузевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІІ місце у обласній  олімпіаді з фізики; керівник Маркітан Л.А.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо  і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Висловлюємо щиру вдячність педагогам, які навчають наших маленьких науковців. Зичимо успіхів та здійснення нових ідей та сподівань!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради