З Великоднем!

Дата: 17.04.2022 09:09

Фото без описуШАНОВНІ ХРИСТИЯНИ ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Сьогодні, 17 квітня, римо-католики святкують світлий день Христового Воскресіння! Прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом - світлим та радісним Великоднем! Нехай у цей день торкнеться Вас Господня благодать, за столом збереться вся Ваша велика родина, а стіл прикрасять великодні паски і різнобарвні писанки. В торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Сердечно зичимо здоров’я кожному з Вас, благодаті, й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій!