Продовжується акція "За чисте довкілля"

Дата: 15.04.2022 10:35

Фото без описуШановні мешканці громади та керівники підприємств!

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» продовжується! Наші герої – військовослужбовці ЗСУ вичищають сміття - рашистську нечисть із нашої землі! Ми безмежно вдячні за їх героїчний подвиг!

Працівники комунальних закладів Чорноострівської селищної ради теж долучились до акції «За чисте довкілля» та прибирають закріплені території відповідно до рішення виконкому.

Сподіваємось на підтримку жителів та гостей громади, що вони не будуть стояти осторонь цього процесу, інакше самотужки, тільки силами працівників комунальних закладів, навести належний санітарний порядок і утримувати населені пункти чистими і красивими буде досить складно.

Тож давайте разом наведемо лад та благоустрій на свої територіях, готуючись до світлого свята – Пасхи та ПЕРЕМОГИ над рашистськими окупантами!