Допомога від оперативного штабу Грузевицького старостинського округу

Дата: 22.03.2022 16:14

Фото без опису З перших днів війни в Грузевицькому старостинському окрузі був створений оперативний штаб. Дякуючи злагодженій роботі та взаєморозуміння з громадою села було зроблено та робиться чимало роботи. Була відправлена велика кількість гуманітарної допомоги людям, які цього потребують; заготовлено близько 400 банок тушонки та паштету; печуться пиріжки, ліпляться вареники, голубці, якими ми часто пригощаємо своїх «сусідів-захисників»; зібрано та відправлено велику кількість продуктів харчування та м’якого інвентарю, одягу; разом з працівниками амбулаторії Чорного Острова та жителями нашого села були зібрані кошти, на які було закуплено та відправлено тактичні рюкзаки для військових медиків на передову; постійно плетуться маскувальні сітки, килимки.

Дякуємо усім жителям села за тісну співпрацю та бажання допомогти у цей важкий для усіх час, що нас згуртував!!!

Слава Україні! Перемога за нами!!!