Жителька села Мар’янівка Чорноострівської громади Якимчук Тетяна Миколаївна отримала нагороду «Мати-героїня» від Президента України Володимира Зеленського

Дата: 22.03.2022 14:28

Фото без опису

Президентом України Володимиром Зеленським видано Указ № 655/202, відповідно до якого присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 1010-ти українським жінкам. Почесне звання отримали матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Таким чином відзначено їхню материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку.

Таку почесну нагороду отримала жителька села Мар’янівка Чорноострівської громади Якимчук Тетяна Миколаївна, яка з чоловіком Якимчуком Андрієм Леонідовичем у законному шлюбі з 2004 року народила та виховала вісьмох дітей: Валентина, Катерину, Дар’ю, Дениса, Яну, Альбіну, Тимофія та Захарія. Від імені Президента України Володимира Зеленського вручено посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня».

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради вітає Тетяну Миколаївну з такою почесною нагородою, дякує за її життєвий подвиг та бажає міцного здоров’я, щирої поваги й шани від дітей, миру і злагоди – у родинах і в Україні.