Особливості організації навчального процесу в Чорноострівькій громаді

Дата: 18.03.2022 12:56

Фото без описуГоловою Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм Гамалійом прийнято наказ від 09.03.2022 року № 30/2022-н « Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Хмельницької області».

Для забезпечення відновлення освітнього процесу в закладах освіти Чорноострівської громади для дітей з місць тимчасово окупованих територій, головою Чорноострівської селищної ради Михайлом Дзісьом прийнято Розпорядження « Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Чорноострівської селищної ради».

Розпорядженням доручено керівникам закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради забезпечити умови для залучення до освітнього процесу:

- тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які на даний час проживають на території Чорноострівської громади;

- дітей з Чорноострівської громади, що тимчасово перебувають за межами країни;

Створено Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1–11-х класів під час воєнного стану. З понеділка, 14 березня 2022 року, у більшості шкіл відновлюється освітній процес, який проходитиме з використанням технологій дистанційного навчання.

Більш детально ця інформація висвітлена на сайті Міністерства освіти і науки України.

Також, дітки-переселенці можуть у вільний від навчання час, відвідувати Центральну бібліотеку Чорноострівської селищної ради де організовані читання книжок, показ фільмів та мультфільмів тощо.

До послуг переселенців працює літературно – краєзнавчий музей ім.. Л.Глібова та оглядові екскурсії по Чорному Острову.

ВСІ ОГОЛОШЕННЯ ВИСВІТЛЕНІ НА САЙТІ ГРОМАДИ ТА В ГУРТОЖИТКУ АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ.