Не будь агресором для довкілля! Не пали суху траву!

Дата: 17.03.2022 14:42

Фото без описуЩороку навесні ми невтомно нагадували громадянам про шкоду від випалювання залишків сухостою та попереджали про відповідальність за такі дії. Цього річ разом із весною на нашу землю прийшла війна…

В Україні йде 22-а доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Всі свої сили військові, добровольці та рятувальники направляють на боротьбу з загарбниками та наслідками їх нелюдських дій.

І поки ми всі боронимо нашу державу, почали з'являтися повідомлення про виявлення рятувальниками та лісівниками загоряння сухої трави. В тому числі, поряд з лісовими масивами. За інформацією ГУ ДСНС у Хмельницькій області, на території області з початку року вже зафіксовано 50 пожеж в природних екосистемах.

У воєнний час спалювання сухої рослинності можна прирівняти до диверсійної роботи, адже такими діями ви обмежуєте українським військовим можливість огляду місцевості. Крім того, такі дії можна розцінювати як подання світлових сигналів збройним силам ворога!

Звертаємось до всіх свідомих мешканців нашої краю:
НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ! НЕ БУДЬТЕ АГРЕСОРАМИ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ!
НЕ ДОДАВАЙТЕ НАДЗВИЧАЙНИКАМ ЩЕ БІЛЬШЕ РОБОТИ!
НЕ ДОПОМАГАЙТЕ ВОРОГУ!
НЕ СПОПЕЛЯЙТЕ РІДНУ ЗЕМЛЮ! ЗОСЕРЕДЬТЕ СВОЇ ЗУСИЛЛЯ НА ЇЇ ЗАХИСТІ ТА ОБОРОНІ!
ПАЛИТИ МОЖНА ЛИШЕ ОКУПАНТІВ!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!