Сьогодні Мазур Ганна Демидівна, жителька с. Педоси 13.03.1932 р. відзначила своє дев'яносте День Народження

Дата: 14.03.2022 11:45

Фото без опису

Мазур Ганна Демидівна, жителька с. Педоси 13.03.1932 р. відзначила своє дев'яносте День Народження.

Сьогодні від імені селищного голови Михайла Дзіся, виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради вітання передала староста сіл Педоси, Мартинівка, Бережанка Людмила Борисова.

Мазур Ганна Демидівна народилася 13 березня 1932 року в селі Сергіївка Волочиського району, після розлучення батьків в 5-ти річному віці разом із мамою і маленьким братиком переїхала в село Педоси. Закінчила два класи і пішла працювати в колгосп    щоб допомагати матері.

В лютому 1958 року вийшла заміж. Разом із чоловіком Антоном виховали 3-х дітей, все життя працювала дояркою і в ланці. Дочекалася 5 внуків і 9 правнуків.