Встановлення спеціального режиму світломаскування в темний час доби

Дата: 07.03.2022 19:12

Фото без описуШановні мешканці громади!

Метою встановлення спеціального режиму світломаскування в темний час доби – є створення умов, які ускладнюють виявлення ознак діяльності військ, військових об’єктів, а також населених пунктів, об’єктів економіки та державного управління з повітря і наземним противником шляхом візуального спостереження або за допомогою оптичних приладів, розрахованих на видиму область випромінювання.

Для унеможливлення виявлення противником наших населених пунктів для здійснення різних диверсійних або розвідувальних операцій, рекомендуємо Вам дотримуватись спеціального режиму світломаскування. Вимикайте світло в оселях, на вулиці та ін. в темний час доби. Закривайте вікна в будинках щільними,  світлонепроникними матеріалами.

Допоможемо нашій непереможній армії в боротьбі проти російських окупантів! Слава Україні! Героям слава!