ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧОРНООСТРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

Дата: 24.02.2022 13:09

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, Росія віроломно напала на нашу державу.

Здебільшого удари були спрямовані на об’єкти військової інфраструктури, аеродроми, військові склади по всій території нашої країни. Почалося наземне вторгнення у Луганську, Донецьку, Харківську та Чернігівську області.

На всіх цих напрямах ворог отримує гідну відсіч зі сторони військовослужбовців Збройних Сил України.

У цей надзвичайно складний час Чорноострівська селищна рада спрямовує усю свою діяльність на забезпечення стабільності у роботі усіх комунальних закладів та створення безпечних умов життя усіх мешканців громади.

Повідомляємо про те, що усі комунальні заклади Чорноострівської селищної ради працюють у звичному режимі. Заклади загальної середньої освіти переведені на дистанційну форму навчання, заклади дошкільної освіти тимчасово не працюють.

У разі виникнення будь-яких питань, проблем, надзвичайних ситуацій просимо звертатися до Чорноострівської селищної ради, старост сіл, соціальних працівників та працівників комунальних закладів нашої громади.

Також доводимо до вашого відома, що на території громади є захисні споруди цивільного захисту за адресами:

• Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хмельницький район, с. Миколаїв, вул. Жовтнева, буд.38/1;
  • Чорноострівський НВК, Хмельницький район, смт. Чорний Острів, пров. Вовчогоранський, буд. 1.
  • Торгово-закупівельне виробниче підприємство, смт. Чорний Острів, вул. Глібова, буд. 17 (Острівок).

Облаштовано також підвальне приміщення Грузевицької ЗОШ за адресою с. Грузевиця, вул. Центральна, 77.

У разі відсутності пристосованих сховищ, для укриття використовуйте підвальні приміщення ваших будинків, нерівності рельєфу (канави, заглибини тощо).

У цій ситуації можливе відключення електроенергії, мобільного зв’язку, інтернету.

Повідомляємо вам канали радіомовлення для отримання оперативної інформації: ПАТ НСТУ «Поділля-Центр», ТРК «37 канал», УР-1, Радіо FM «Поділля Центр» 104.6, «Хіт FM» 106.2, «Окей ФМ» 105,4, «Промінь» 108.7.    Довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Закликаємо усіх підтримувати спокій, не піддаватися паніці, провокаціям, дотримуватися правопорядку.

Сьогодні всі ми маємо бути, як ніколи, єдиними і діяти злагоджено.

Свято віримо у нашу перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

Селищний голова                                                                     Михайло ДЗІСЬ