Робоча зустріч в Хмельницькій ДПІ

Дата: 18.02.2022 10:59

Фото без опису     17.02.2022 року відбулася робоча зустріч в Хмельницькій ДПІ за участі заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана ЧМЕЛЮКА заступника начальника відділу Оксани ЧЕРЕПОВСЬКОЇ та заступника Чоорноострівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани ЛУКОМСЬКОЇ.

Надання пільг та прийняття адекватних ставок місцевих податків на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.Проведення інвентаризації землевласників та землекористувачів,ю а також об’єктів нерухомості та формування відповідного реєстру для забезпечення повноти надходжень до місцевого бюджету.

Легалізація заробітної плати, сплата боргу, подання звітності в електронному вигляді, отримання послуг. Реєстрація підписників в соціальній мережі Facebook ДПС України.