Оголошення!

Дата: 14.02.2022 13:49

Фото без опису    Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради доводить до відома, що 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 відбудеться онлайн-нарада щодо заходів профілактики отруєння бджіл.

Під час наради буде обговорено алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

• Мета: забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.
  • Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Структурні підрозділи АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.
  • Формат заходу: онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад. Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY

Учасники (бджолярі та фермери) для безпосередньої участі у нараді в приміщенні Чорноострівської селищної ради реєструються за посиланням  https://farmers.org.ua/form-request/ до 12:00 16 лютого 2022 року.