Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році

Дата: 09.02.2022 11:48
Кількість переглядів: 331

На участь у конкурсі можуть  подавати заявки неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема: інститути громадянського суспільства; заклади освіти; комунальні установи, які працюють з молоддю.

Пріоритети конкурсу 2022 року: відкривання спільного минулого і культурної спадщини; підтримка активної громадянської позиції та підвищення рівня компетентності молоді для її участі та інтеграції у суспільне життя, в тому числі шляхом популяризації підприємництва та волонтерства; поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій; зміцнення ініціатив молоді з територіальних громад України та сільських місцевостей і малих міст Республіки Польща з урахуванням викликів сучасного світу; зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.

Пакет документів на участь у конкурсі подається Мінмолодьспорту  (м.Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418) до 28 лютого 2022 року у друкованій формі (у 2-х примірниках) на офіційному бланку організації   та надісланий на електронну адресу kultmolodi@ukr.net.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням: https://mms.gov.ua/events/minmolodsportu-ogoloshuye-prijom-zayavok-na-uchast-u-konkursi-na-realizaciyu-proyektiv-u-ramkah-zdijsnennya-ukrayinsko-polskih-obminiv-moloddyu-u-2022-roci?fbclid=IwAR0DbaJTaawQS699LOpCyizEFgdS8KUABY49ltw-uxSg_nIQ8rCOvywvlmE