Розпочалась кампанія подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій

Дата: 01.02.2022 14:34

Повідомляємо, що з 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2021 рік.

Звертаємо увагу, що кампанія декларування триває до 31 березня 2022 року включно.

З 1 грудня запрацювала нова форма декларації. У роз’ясненнях ви можете знайти як заповнювати змінені чи нові блоки, що з’явилися у формі. Наприклад, НАЗК розповідає, як правильно заповнити блок «Для ідентифікації за межами України», де потрібно буде декларувати документи для посвідчення особи за кордоном. Для того, щоб ознайомитися з новими блоками та правилами їх заповнення, ви також можете скористатися Порядком заповнення декларації.

З детальними роз’ясненнями можна ознайомитися в Базі знань НАЗК за посиланням.

У вас залишилися питання щодо подання декларації? Отримайте роз’яснення в зручному для себе форматі:

• під час особистої зустрічі з антикорупційним уповноваженим в установі, де ви працюєте. Контакти уповноважених: https://antycorportal.nazk.gov.ua/map/#/;
  • за телефоном Контакт-центру НАЗК: +38(044) 200–06–94;

Важливо пам’ятати! Необхідно вказати в декларації належне вам та членам вашої сім’ї майно (на праві власності та користування), а також його вартість. Якщо така інформація не вказана, НАЗК може виявити це завдяки ІТ-інструментам, після чого може розпочати перевірку вашої декларації.