Чорний Острів зустрічав колядників

Дата: 17.01.2022 14:25

Фото без описуБажаємо веселих свят у кожній родині!

Нехай радість усміхнеться у вашім домі нині!

Хай прикрощі та незгоди нас всіх оминають!

Веселімося щасливо!

Христос ся рождає!

У дні, коли зимове Сонце починає поволі повертати на літо, люди радо зустрічають прихід Нового року, здоровлять один одного, зичать радості, щастя, добробуту, засівають зерном добра. Це свято - як земне, так і сповнене чудес, де все спрямоване на те, щоби вблагати і прихилити Щедрого Бога дати добрий урожай, гарний приплід, достаток у хаті. Адже кажуть, що в цю ніч відкриті небеса – і можна про все просити.

Не дивлячись на негоду, в приміщенні Центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради зібралися творчі колективи закладів культури громади, щоб віншувати народження Ісуса Христа. Фестиваль «Під Віфлеємською Зорею» зібрав вихованців Чорноострівської ДМШ: Софійку Семенюк, Ярослава Бондаря, Івана Чернецького, вокальну групу «Мелодія», зі старовинними колядками народний аматорський фольклорно – етнографічний гурт «Берегиня» Грузевицького СБК та народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка» МБК. А ще презентували свої відеовітання творчі колективи Педосівського, Захаровецького, Ставчинецького, Рідкодубського та Бережанського закладів культури. Пісні, ігри та розваги стали справжніми господарями свята.