До уваги осіб, які переїхали на постійне місце проживання на територію Чорноострівської селищної ради внаслідок збройного конфлікту на сході України!

Дата: 31.12.2021 12:55

Фото без опису     На адресу Чорноострівської селищної ради надійшов лист Департаменту фінансів Хмельницької ОДА щодо надання інформації про намір взяття участі у розподілі коштів субвенцій з державного бюджету місцевим на здійснення заходів щодо підтримки території, які зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України із зазначенням орієнтованого переліку об’єктів і заходів, що планується здійснити у 2022 році, в тому числі для спрямовання компенсації на житло особам з числа переселенців.

Особам, які переїхали на постійне місце проживання на територію Чорноострівської селищної ради та потребують покращення житлових умов необхідно подати документи визначені п.3.1. Положення, для внесення їх в загальний/пільговий список осіб для визначення можливостей вирішення  питання забезпечення житлом. Додатки