Відкриття новорічної ялинки «Казкове диво – Новий рік»

Дата: 23.12.2021 16:58

Фото без описуЗдравствуй новорічне свято!
Сяй ялиночка ясніш!
Будем гратись, танцювати,
Грай музико голосніш.

Традиційно в переддень Різдва Христового, яке відзначає весь світ, в смт. Чорний Острів на площі Магдебургського права відбулось відкриття новорічної ялинки. Чорноострівський НВК, дитяча музичка школа та центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради підготували святкове ігрове дійство «Казкове диво – Новий рік» за участі Святого Миколая, ангелів, Діда Мороза та Снігуроньки, а також юних артистів: вокальної групи «Мелодія», Семенюк Софії, молодшої вокальної групи ДМШ, Боднара Ярослава та заслуженого артиста естрадного мистецтва України Олега Стадніка. Всіх присутніх привітала  секретар Чорноострівської селищної ради Олена Мороз.

Дякуємо організаторам, колективам та учням закладів освіти громади та всім тим, хто брав участь у відкритті новорічної ялинки.

Так нехай в Новому році буде все особливим: і зустрічі, і побачення, успіхи, жарти, усмішки, веселощі.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради