Вітаємо!

Дата: 15.12.2021 13:38

Фото без описуВітаємо Анатолія Бєлєванцева – головного спеціаліста з питань культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради із зайнятим ІІІ місцем у культурно-просвітницькому конкурсі есе «Вишиванка у спадок», організаторами якого є  управління культури з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації та Обласний науково-методичний центр культури.

У конкурсі брали участь 75 авторів з міст Києва, Конотопа, Запоріжжя, Хмельницького, українців з Італії і Канади та громад Волині.

Кращі творчі роботи будуть видані у збірці «Вишиті українські долі», що готується до друку та опубліковані у часописі «Яровиця» Обласного науково-методичного центру культури.