Служба у справах дітей та пожежники провели профілактичний рейд

Дата: 01.12.2021 15:43

Фото без опису1 грудня 2021 року начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно з начальником  державної пожежно-рятувальної частини провели профілактичний рейд з відвідуванням родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, з метою запобігання пожеж у побуті та нещасних випадків серед дітей.

Під час заходу проінформовано батьків  про правила пожежної безпеки у побуті, основні причини виникнення та сумні наслідки пожеж, що стались у житловому секторі, і як їх уникати, про правила безпечного використання газових й електричних приладів,  правила експлуатації пічного опалення.

Кожній сім’ї вручено пам’ятки «Правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення» та «Основні правила безпечної поведінки з вогнем».