Вітаємо!

Дата: 15.11.2021 14:47

Фото без описуТкач-Банашко Надія Сидорівна  народилась в с.Захарівці 12 листопада 1926р. Життєвий шлях ювілярки, довжиною в 95 років, був не з легких. Негаразди загартували в ній дух непохитної жінки, яка на своєму шляху пережила безліч як тяжких, так і щасливих моментів. І за це Господь подарував їй довголіття.

Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 років, Другу світову війну 1941-1945 років.

Не цуралася ніякої роботи, завжди відкрита до людей. До 1949р. пропрацювала в Чорному Острові. Працювала у колгоспі в бригаді, на хлібопекарні, а також на фермерському господарстві. Разом із чоловіком виховали трьох дітей та дочекалась шести онуків, п’яти правнуків. На жаль, доля забрала двох онуків. Проте не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов. Від щирого серця прийміть вітання з таким серйозним ювілеєм — 95-річчям!Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки. Нехай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Довгих і щасливих років життя!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради