Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради

Дата: 09.11.2021 09:05

Фото без описуНа виконання листа  Міністерства освіти і науки України від 11.10.2021 №1/9-535 «Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», листа Департаменту освіти, науки, молоді  та спорту Хмельницької ОДА  від 21.10.2021 №  1583- 41/2021, у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради рекомендовано провести 9 листопада 2021 року шкільний етап конкурсу імені Петра Яцика (із дотриманням карантинних заходів).

Петро Яцик – це людина, яка прикладом свого життя продемонструвала усім нам невичерпні можливості людського духу. «Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки грошей він має», – любив повторювати Петро Яцик.

Він уперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Цього року  його патріотична ініціатива знову знаходить відлуння у тисячах молодих українських сердець, які через участь у цьому міжнародному турнірі долучаться до світової спільноти українців.