Увага! Важлива інформація!

Дата: 04.11.2021 16:09

Фото без описуЗ метою запобігання гострої респіраторної хвороби COVID19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та у зв'язку із запровадженням із 30 жовтня 2021 року на території Хмельницької області "червоної зони" повідомляємо про особливий режим роботи сервісних центрів обслуговування громадян:

• Допуск до приміщення в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.
  • Дозволяється одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше 1 особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування
  • Очікування відбувається ззовні приміщення та в зоні очікування із дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5м)

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо скористатись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України або телефонувати на безкоштовний багатоканальний номер "гарячої" телефоної лінії головного управління Фонду в області за номером 0 800 501 583