Шановні мешканці громади!

Дата: 29.10.2021 16:14

Фото без описуПопередньо, за інформацією Міністра  охорони здоров’я  Віктора Ляшка, передбачалось, з урахуванням суттєвих зростань захворювань на COVID-19,  ряд областей України встановити « червоний » рівень епідемічної небезпеки.

Так Протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року № 41, за результатами доповіді заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного  санітарного лікаря  України І.Кузіна Державно комісія вирішила:

- Встановити з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року  « червоний » рівень  епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19,  спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2 на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Хмельницької та Чернігівської областей;

- Запровадити на  території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Хмельницької та Чернігівської областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для « червоний » рівень  епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19,  спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2;

Протоколом № 2 місцевої комісії ТЕБ та НС, який висвітлений на офіційному сайті селищної ради, визначені заходи, яких необхідно дотримуватися для недопущення швидкого розповсюджування інфекційного захворювання.

Відповідно до вимог пп 3.5.10)  Постанови КМ України від 9 грудня 2020 року № 1236, відвідування закладів освіти забороняється, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної освіти, а також крім закладів освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує  отримання повного курсу вакцинації.

В цілому ситуація по Хмельницькій області, станом на 29.10.2021 рік складається такою:

- зареєстровано випадків лабораторними підтверджень – 112790 осіб, з них 5743 дітей. В Чорноострівськії  громади зареєстровано 116 осіб з підтвердженим лабораторним дослідженням;

- за поточний тиждень виявлено  нових 1117 випадків захворювання;

- на лікуванні в спеціалізованих медичних закладах перебувають – 13544 особи.

Виконавчий комітет селищної ради