Сім років тому, 27 жовтня 2014 року, перестало битися серце справжнього сина України, військовослужбовця Грузевицької частини 3013 Чорноострівської громади Ярослава Мирославовича Костишина. (19.06.1981–27.10.2014)

Дата: 27.10.2021 15:12

Фото без описуНародився Костишин Ярослав 19 червня 1981 року в місті Івано-Франківськ.

У 1998 році закінчив загальноосвітню школу села Загвіздя Тисменицького району Івано-Франківської області. З 1998 року ніс службу в Збройних силах України.

У 2002 році закінчив Львівський військовий інститут імені гетьмана Петра Сагайдачного при Національному університеті "Львівська політехніка".

З 2002 року - майор мобілізаційного відділу в/ч А3013 (649-й авіаційний склад ракетного озброєння і боєприпасів с.Грузевиця). Проживав у Хмельницькій області.

У вересні 2014 року майор Ярослав Костишин добровільно записався до складу зведеного загону "Дика качка", який повинен був нести службу в зоні бойових дій на сході України.

З 25 вересня 2014 року брав участь в бойових діях в зоні проведення АТО.

27 жовтня 2014 року від осколкового поранення під час обстрілу російськими збройними формуваннями в районі Донецького аеропорту біля міста Авдіївка загинув офіцер ЗСУ Ярослав Костишин, підполковник (посмертно) 649-го авіаційного складу ракетного озброєння і боєприпасів (зведений загін ПС ЗСУ "Дика качка"). За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (27.11.2014, посмертно).

Україна втратила  ще одного вірного сина, дружина Світлана - чоловіка , осиротіли його донечки - близнючки Олександра та Руслана!

Слава Україні! Героям Слава!