Шановні мешканці Чорноострівської громади!

Дата: 25.10.2021 15:09

Фото без описуАналізуючи статистичні дані зростання захворюваності хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2, відслідковується  надзвичайно ускладнена ситуація.  За офіційними даними, на минулому тижні кількість офіційних  лабораторних досліджень підтверджено  у 786 випадках захворювання по області, в тому числі 471 по Хмельницькому районі.  З 102 069 хворих на COVID – 19 виявлено 4846 дітей, чого не спостерігалось у попередні роки.  За добу 22 жовтня на Хмельниччині офіційно підтверджено позитивний тест  у 1075 осіб та 25 осіб померло.

Звертаємося до вас з проханням, в першу чергу забезпечити особистий самозахист від розповсюдження інфекції, а саме:

• Носіння масок в місцях масового скупчення;
  • Отримати вакцину проти COVID – 19, спричиненої корона вірусом  SARS-CoV-2;
  • Дотримуватися карантинних заходів – дистанції, уникнення масових заходів, місць скупчення тощо.

Розбіжність в думках щодо вакцинації призвела до довготривалих дискусій. Але, звертаємо вашу увагу, що вакцини, які прививаються жителям нашої держави, нашої громади є загальносвітовими вакцинами, які використовуються в усіх країнах, крім Росії.

Чорноострівський КНП «ЦПМСД» забезпечив мешканців громади можливістю вакцинуватися в приміщення поліклініки КНП Чорноострівської лікарні. Це можливо зробити за попереднім записом  по тел. 097 487 93 15 або у сімейного лікаря на протязі робочого дня з 9:00 до 18:00 години.

Вже починаючи з цього тижня по старостатам будуть здійснюватися виїзди автомобілем «СІЛЬСЬКА МЕДИЦИНА», при виявленні бажання 20 та більше осіб. Такі ж виїзди практикуватимуться і в трудові колективи Чорноостівської селищної ради.

В наявності в КНП «ЦПМСД» є вакцини:

• Astra Zeneca – розробник  інститут Дженнера Оксфардский університет;
  • Pfizer – спільна розробка німецької біотехнологічної компанії та американської фармакологічної компанії;
  • CoronaVac китайська біофармацевтична компанія.

Чекайте на лікаря, але не чекайте на хворобу! Відкиньте емоції, прислухайтеся до фахівців!

З повагою, секретар ради                                                                                      Олен МОРОЗ