З Міжнародним днем шкільних бібліотек!

Дата: 25.10.2021 10:35

Фото без описуЗасновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек  вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек в багатьох країнах, зокрема і в Україні - щорічно в четвертий понеділок жовтня.

Важливість забезпечення та поширення грамотності, всіляке сприяння належному навчанню - один з основних пріоритетів сучасного суспільства й атмосфера, яка створюється професійними бібліотекарями, найбільш сприятлива у цьому процесі.

Нагадаємо, за даними проекту DilovaMova.com, національний День бібліотек в Україні відзначається щорічно 30-го вересня.

В 2021 році Міжнародний день шкільних бібліотек припадає на 25 жовтня.

Бібліотека відкриває школяреві безмежний світ книги, дає можливість познайомитися з видатними творами художньої літератури, прищеплює любов до читання. У професійне свято ми бажаємо всім працівникам бібліотек удачі в справах, гарного настрою і вдячних читачів.