Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”

Дата: 22.10.2021 15:41

Фото без описуЗ метою запобігання дитячій бездоглядності, правопорушень і злочинності серед дітей, виявлення учнів, які не приступили до навчання, начальником  служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно з провідним фахівцем із соціальної роботи,  з дільничними офіцерами поліції СП відділення поліції №2 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області, старостами сіл   обстежено умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах .

Під час відвідувань особлива увага приділялась підготовці дітей до школи, вивчено умови проживання дітей, з батьками проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків. Також службою у справах дітей Чорноострівської селищної ради надано гуманітарну допомогу  у вигляді одягу, взуття  29 дітям, які проживають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах.

З керівниками навчальних закладів здійснюється звірка списків дітей шкільного віку.

Під час проведення профілактичного заходу було встановлено, що усі діти шкільного віку приступили до навчання.

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» продовжуватиметься протягом жовтня поточного року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.