Програма підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю сіл Чорноострівської селищної ради

Дата: 08.10.2021 10:06

Програма підтримки міні-проектів, розроблених учнями закладів загальної середньої освіти та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей» спрямована на залучення  молоді до вирішення соціально-економічних, освітніх, культурних, фізкультурно-оздоровчих, екологічних напрямків роботи селищної ради.

Метою програми є підвищення активності  молоді Чорноострівської селищної ради; розвиток молодіжних ініціатив та залучення школярів та молоді до вирішення питань соціально-економічного розвитку громади; налагодження ефективного діалогу з владою та учнівським самоврядуванням та молоддю населених пунктів; надання молоді можливості реалізувати своїї ініціативи в галузі спорту, дозвілля, екології, культури, соціального захисту та інших сферах, пов'язаних з покращенням соціально - економічного становища в громаді.

У четвер, 7 жовтня, відбулось засідання експертної комісії по відбору програм, які заслуговують на їх втілення.

На розсуд були представлені:

•  Проект для покращення спортивного розвитку «Спортивна зала нашої мрії. Крок перший» учениці 6 класу Осташковецької загальноосвітньої школи 1-II ступенів Влад Лізи.
  • Проект «Створення інформаційного - розважального центру «Дитячий простір» культурно – дозвілєвий заклад «Клуб - бібліотека» с. Осташки. Автор Тетяна Загурська.
  •  Проект «Рекреаційний простір у шкільному коридорі» або облаштування friendly зони» учениці 7 класу Бережанської загальноосвітньої школи 1-II ступенів Анастасії Мацюри.
  • Проект «Чарівна духова шафа» учениці 7-А класу Чорноострівського НВК  Анни Телятникової.
  • Проект «Цифрові технології – крок у майбутнє» учнениці 9-А класу Чорноострівського НВК  Аліни Когут.
  • Проект  «Паркова зона відпочинку» Облаштування паркової зони. Грузевицький СБК. Автор Анна Андріїшина.
  • Проект  «Кіно - простір дозвілля» Грузевицький СБК. Автор Вікторія Годованець.
  • Проект «Любительське об’єднання «Майстерня полімерної глини». Захаровецький СБК. Автор Богдана Тернопольська.
  • Проект  «Арт – простір «Мистецька галерея». Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради Автор Арсен Дем’янчук.