Виїзний рейд Служби у справах дітей

Дата: 06.10.2021 16:39

Фото без опису05.10.2021року з метою контролю за станом утримання, проживання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, начальником служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно з дільничними офіцерами поліції СП відділення поліції №2 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області та фахівцем із соціальної роботи здійснено виїзд в село Миколаїв. Обстежено матеріально-побутові умови проживання родин, які перебувають в складних життєвих обставинах.

З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди,  надано рекомендації щодо покращення  стану виконання батьківських обов’язків відносно дітей.