Привітання до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2021 16:09

Фото без опису     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, який щорічно відзначається 1 жовтня.

Сьогоднішній день чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, дідусям, бабусям, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за багаторічну сумлінну працю, доброту та мудрість. Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, а навпаки, те що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, а про досвід і терпіння , наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції та навчили долати труднощі.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради