1 жовтня – Міжнародний день музики!

Дата: 01.10.2021 15:49

У цей день ми вітаємо всіх тих, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям або просто слухає. Адже вона викликає прекрасні емоції і почуття.  Вітаємо викладачів дитячої музичної школи, вчителів музичного мистецтва і музичних керівників, працівників закладів культури, усіх, для кого музика стала змістом життя.

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій.

Шановні колеги, ви вчите відчувати красу, виховуєте прекрасні естетичні цінності. Бажаємо вам побільше мажорного ладу в житті, високих і дзвінких нот, красивої і мелодійної пісні. Нехай музика завжди допомагає радіти життю і думати про прекрасне.

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради