Рекрутинг від служби зайнятості: переваги для роботодавців

Дата: 21.09.2021 08:45

Фото без описуРекрутингце набір персоналу в штат компанії або під замовлення клієнта. Знайти на ринку праці першокласних спеціалістів і переконати їх працювати саме в цій компанії – головна мета для фахівців служби зайнятості. Для цього, рекрутер – фахівець служби зайнятості здійснює підбір працівників аналізуючи професійно-кваліфікаційних склад безробітних, використовує інтернет-сайти пошуку роботи, звіти 4-ПН щодо професійного складу працівників, які вивільнятимуться тощо.

Основні переваги метода рекрутингу для роботодавців:

- роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів, тому що попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами;

- не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається в центрах зайнятості на безкоштовній основі;

- роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, адже він може скористатися онлайн-сервісами та ресурсами служби зайнятості;

- роботодавцю не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

Служба зайнятості по суті є найбільшим і найпотужнішим рекрутинговим агентством в Україні. Завдяки великій кількості звернень від громадян, у службі розміщена найбільша база даних резюме кандидатів за різними професіями і сферами діяльності. Використовуючи сучасні технології і способи підбору персоналу, фахівці служби зайнятості мають можливість оперативно запропонувати перевірених кандидатів, провести їх оцінку й відбір відповідно до вимог роботодавця. А якщо працедавець хоче перевірити кандидата-фіналіста в роботі, служба зайнятості може організувати стажування працівника на робочому місці.

Довідково: за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості з початку року було укомплектовано близько 14 тис. вакансій, у тому числі за допомогою рекрутингової методики. Фахівцями-рекрутерами розглянуто понад 5 тис. резюме та проведено понад 5 тис. співбесід з шукачами роботи.

Вітаємо всіх рекрутерів з професійним святом! Бажаємо натхнення та успіхів у досягненні поставлених цілей.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості