30 років незалежності – кроки до суверенної та незалежної держави

Дата: 25.08.2021 15:23

Фото без описуДень незалежності – день, коли  постають перед кожним українцем, де б він не був, героїчні та драматичні моменти нашої історії, день коли ми дякуємо нашим предкам, що здобули для нас свободу, дякуємо нашим воякам, які продовжують боротися за нашу землю.  Сьогодні ми, як і кожен українець в нашій державі та за її межами, відзначаємо тридцяту річницю незалежності нашої країни. На майдані незалежності в Хмельницькому зібралися всі територіальні громади області, військові, спортсмени та митці Подільського краю  щоб привітати Україну зі здобуттям незалежності. Серед учасників була і делегація Чорноострісської селищної ради. В Книзі незалежності ми презентували відвідувачам свій чудовий край.

Ми гордимося, що ми - українці, що наша Чорноострівщина має пам’ятки архітектури та історії, дала світу багато талановитих особистостей! Гордимося, що наші воїни боронили і боронять наші кордони! Гордимося, що маємо віковічну історію, яку ми продовжуємо писати своїми справами.!