Вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2021 09:03

Дорогі жителі Чорноострівської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят – Дня Державного Прапора та 30-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, наші земляки, українці  віддають за неї  свої життя на сході, з прапором піднімаються на бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.
Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України.

Чорноострівський селищний голова                                 Михайло ДЗІСЬ