День працівників ветеринарної медицини в Україні

Дата: 06.08.2021 15:45

Фото без опису

Професійне свято День працівників ветеринарної медицини в Україні відзначається у другу неділю серпня. Встановлено Указом Президента України за ініціативою Міністерства аграрної політики в 2001 році.

Шановні працівники ветеринарної медицини, прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність. Ваша праця – складна і відповідальна. Ветеринарна медицина безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності сільського господарства та харчової галузі на світових ринках. Від результатів вашої роботи залежить безпека продуктів, а значить, і здоров’я людей, що споживають їх.

Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та й досі передають свій досвід молодому поколінню.

Дякую вам за досягнуті успіхи, за працелюбність і щедрість душі, теплоту сердець! Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

З повагою селищний голова                                  Михайло ДЗІСЬ