Подяка Чорноострівського селищного голови за неоціненний подарунок!

Дата: 16.06.2021 17:17

Фото без описуВисловлюю щирі слова подяки директору ВПУ №25 м. Хмельницький Загіці Олені Олегівні за неоціненний подарунок – монументально-художнє панно до 655-річниці з часу першої писемної згадки про Чорний Острів та 465-річниці від надання містечку Магдебурзького права. Майстрам виробничого навчання Правурі В’ячеславу Ігоровичу, Ткачук Нелі Миколаївні, Тарасюк Іванні Іванівні, Фурман Лілії Анатоліївні, Шалі Любові Анатоліївні та учням професії «Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» ВПУ №25 м. Хмельницький за ваш талант, завдяки якому наше селище отримало нову локацію, яка стала візитівкою серця Чорноострівської громади - Площі Магдебурзького права, а історія , яку пензлем перенесли з минулого у сьогодення, зачаровує та збагачує внутрішній світ кожного.

Глибоко вдячний ФОП Бойчуку Олексію Володимировичу за надані матеріали для оформлення панно.

Бажаю усім вам  творчого натхнення і успіхів, невичерпної наснаги від творення прекрасного, та нехай здійснюються всі ваші життєві плани.

Чорноострівський селищний голова                              Михайло ДЗІСЬ