ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 11.06.2021 10:48

Фото без описуШановні учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

Сердечно вітаю вас зі святом останнього дзвоника! Для школярів це свято особливе, адже сьогодні ви перегорнули ще одну сторінку життєпису свого шкільного життя, поклавши у свою скарбничку нові знання, здобутки, досвід. Навчальний рік завершився і попереду щаслива пора відпочинку, подорожей, спілкування з друзями.

Для випускників цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та грандіозних планів. Впевнений, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України!

Щиро дякую педагогам і батькам за розуміння та витримку! Адже цей рік був надзвичайно важким. Дистанційне навчання стало справжнім випробуванням для нас всіх, але ми впорались.  Ви вклали у своїх вихованців душу, серце і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, навчали мудрості. Дякую вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання!

Бажаю всім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру!

З повагою

Чорноострівський селищний голова                                   Михайло ДЗІСЬ