Співчуваємо, сумуємо, пам’ятаємо

Дата: 27.05.2021 15:31

Фото без описуВ це неможливо повірити, це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. Відійшов у вічність Казіміров Олександр Андрійович, прекрасна   людина, чий внесок у розвиток культури громади неможливо переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна праця директором літературно-краєзнавчого музею поета-байкаря Л. І. Глібова у смт. Чорний Острів. Нас залишила людина чистої душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Передчасна смерть – це велика втрата для всіх оточуючих.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте найсвітліші спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть. Нехай добрий світлий спомин про Олександра Андрійовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та поважав.  Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.  Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам'ять про Олександра Андрійовича  назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!