Зустріч з представниками ДПІ м. Хмельницького

Дата: 21.05.2021 15:52

Фото без опису21.05.2021 р. о 10.00 год відбулася зустріч із начальником ДПІ у м. Хмельницький ГУ ДПС у Хмельницькій області Анатолієм ЩЕПАНСЬКИМ та головним державним ревізійним інспектором відділу адміністрування акцизного податку, контролю за обігом марки акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Хмельницькій області Лесею БОЙЦОВОЮ з питань декларування акцизного податку, недопущення випадків без ліцензійної торгівлі.

Податківці області, розповіли про електронні сервіси ДПІ, переваги дистанційного подання звітності та можливості оперативного отримання податкової інформації на сайті територіальних органів Головного управління ДПС у Хмельницькій області та сторінках соціальних мереж у Facebook. Під час спілкування порушувалися питання легалізації підприємницької діяльності у сфері сільського господарства, трудових відносин та контролю за дотриманням законодавства щодо оплати праці найманих працівників. Крім того, сторони обговорили основи новації податкового законодавства. Черговий раз представники податкової служби наголосили про необхідність використання РРП/ПРРО фізичними особами підприємцями. Учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та систематичний обмін інформацією задля плідної роботи органів влади та збільшення надходжень до бюджету.