Всесвітній день сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2021 12:41

Фото без опису

З перших днів незалежності нашої держави розпочався розвиток сімейної медицини в країні. Нині в реформі медичної галузі сімейну медицину визначено пріоритетною та ключовою, бо саме первинна допомога має формувати здоров’я нації. Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. Адже  саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Вже із першого контакту з пацієнтами сімейні лікарі мають визначати не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я. І завдяки Вашій турботі та професійній майстерності, у людини з’являється віра та надія на одужання. Підготовка лікарів такого фаху має стати фундаментальною.

Наразі сімейна медицина проходить нелегкий шлях становлення, тому саме відповідальність, фаховість та турбота лікарів  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЧОРНООСТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" забезпечують зміцнення здоров’я жителів Чорноострівської громади.

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря висловлюю всім працівникам ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі. Від усієї душі бажаю вам, шановні колеги, здоров’я, миру та подальших професійних здобутків.

З повагою, Чорноострівський селищний голова Михайло ДЗІСЬ