15 травня - Міжнародний день сім'ї!

Дата: 13.05.2021 11:55

Фото без опису15 травня у світі відзначається Міжнародний день сім'ї. Це свято було засноване в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

В Міжнародний день сім’ї, нам хочеться побажати: нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть  вірною опорою. Бажаємо вам Божого благословення, міцного здоров’я, сімейної злагоди, благополуччя. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень в особистому житті.

Чорноострівська селищна рада запрошує усіх на святкову фотозону, яка розташована у Чорноострівському парку. Прийдіть та зробіть яскраве фото разом з рідними!