Висловлюємо щирі співчуття

Дата: 11.05.2021 09:54

Фото без описуВажко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Відійшла у Вічність добра і щира людина - Людмила Пилипівна Адамчук. За роки своєї плідної діяльності на посадах директора Чорноострівського будинку культури, директора Чорноострівської загальноосвітньої школи виховала не одне підростаюче покоління. Важко повірити, що ніколи ми вже не почуємо мудрого слова, не побачимо щирої посмішки. Але ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу, висловлюємо найщиріші свої співчуття з приводу непоправної втрати дітям, онукам, рідним і близьким покійної. Світлий, добрий спомин про Людмилу Пилипівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею. Вічна та світла пам'ять!